Uniisbul üye girişi GENÇ BAYAN ÖĞRENCİLER

Uniisbul universal iş bulmanın kısa adıdır.Uluslararası ölçekte işverenlerin bulunduğu bir kariyer sitesidir. İş veren üye sayısı 5600,iş arayan üye sayısı 500.000 civarındadır.Uniisbul firmasının diğer kariyer sitelerinden farkı üyelere sağladığı danışmanlık hizmetidir. Bu danışmanlık hizmetlerinin arasında iş arayan kişilere koçluk,iş yerlerine yönetici koçluğu hizmetleri yer almaktadır. Uniisbul için üye girişi internetten olmaktadır.

Uniisbul Giriş

Uniisbul tarafından hazırlanan soruları üyeler cevaplamakta daha sonra mail adreslerine gelen aktivasyon mailine dönüş olduğunda üyelik aktifleşmektedir. Uniisbul için daha fazla üyeye ulaşmak önemlidir. Bu yüzden sosyal medya aracılığıyla kişilere ulaşmaktadır.Uniisbul üye giriş butonu çeşitli mecralarda yer almaktadır,bu butona tıklayan kişiler uniisbulun kendi internet sayfasına yönlendirilmektedir.

Uniisbul yeni üye kazanmak için bir kampanya yürütmektedir. Facebook ve twitter adreslerinden arkadaşlarını üye girişine yönlendiren kişiler arasında yapılacak olan çekilişte kişilere çeşitli hediyeler verilmekte. Bu hediyeler 5 kişiye iphone,5 kişiye ipad,5 kişiye ipod.Bu kampanyadan yararlanmak çok basit ,sadece kendi arkadaşlarına uniisbul üye giriş sayfasına yönlendirmen yeterli.Haydi ne duruyorsun,arkadaşlarını uniisbul üye giriş sayfasına yönlendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir