DORE ÜYE GİRİŞİ YENİLENDİ

Dore ev hanımlarının ve ek gelir kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bir doğrudan satış markasıdır. Dore ürün yelpazesinin çok geniş, kar marjının da çok yüksek olması nedeni ile oldukça fazla tercih edilirken sisteme üye olduktan sonra internet sitesi üzerinden Dore üye girişi yaparak Dore sipariş vermek ve Dore ürünleri incelemek gibi pek çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dore oldukça karlı bir satış sistemi. Dore’yi diğer doğrudan satış firmalarından ayıran en önemli fark ülkemizin en güçlü gruplarından biri olan Ülker grubuna ait olmasıdır. Bu nedenle hem siz ürünlerini satarken hemde karışınızdaki müşterileriniz Dore ürünleri satın alırken kendilerini güven içinde hissedeceklerdir.

Dore ürün grupları arasında kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra ev aksesuarları, züccaciye ürünleri, ev bakım ürünleri ve dekorasyon ürünleri gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Dore tarafından gerçekleştirilen düzenli kampanyalar ile daha fazla kazanç sağlamanıza yardımcı olunmakta ve kendi çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği bir işe sahi olma imkanı sunulmaktadır. Dore üye girişi işlemi için internet sitesi üzerinden temsilci numaranız ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Dore üye Girişi için Buradan—>http://www.doreonline.com.tr/

7 comments on “DORE ÜYE GİRİŞİ YENİLENDİ
 1. fadimana dedi ki:

  190471

 2. Nilgün dedi ki:

  Dore satış temsilcisi olmak istiyorum

 3. Oya şekerci dedi ki:

  Merhaba eski temsilcinizim uzun zamandır sipariş veremedim tekrar aktif hale gelmek istiyorum. Teşekkürler.

 4. sevcan dedi ki:

  Doreye üye olmak istiyorum

 5. BuseEge dedi ki:

  Dore online diye googledan giriyoruz ama oriflame pierre cardin gibi sayfalarn karşımıza çıkıyor.neden dore ye ait sayfası çıkmıyor..2 kez form doldurdum ama cevap gelmedi dore kapandı mı acaba??katalog inceliycem çok eski kataloğu gösteriyorlar internette..katalog siparişi bile veremedim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir