“Genel”

192.168.l.l süperonline

192.168.l.l bir çeşit ip adresidir. Bu ip adresi, modemlerinizin ara yüzüne girerek ayarlarınızı kişiselleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ip adresleri, modemden modeme farklılık göstermektedir. Her modem için kullanmanız gereken ip adresi farklı olarak ayarlanmıştır. (daha&helliip;)

Kredi Çıkartılır

Acil para ihtiyacı yaşadığı halde bankalardan borç para alma olanağı bulamayan kişilere müjde. “Kredi çıkartılır” 2017 yılında da hizmetlerine devam etmektedir. Bu yüzden yaşamakta olduğunuz  para sıkıntısının nedeni ve boyutu ne olursa olsun bizimle iletişime geçerek son derece rahat bir şekilde problemlerinizi çözme olanağı yakalayabilirsiniz. (daha&helliip;)

192.168.l.l Admin Türk Telekom

İnternet sağlayıcısı olarak kullanılmakta olan pek çok farklı seçenek mevcut olmak ile beraber bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri Türk Telekom olmakta ve bu uygulamadan faydalanmakta olan kişiler yapacakları internet ağı ya da modem ayarları için 192.168.l.l Admin Türk Telekom bilgilerine ihtiyaç duymaktadırlar. (daha&helliip;)

SD Kart Girişi Çalışmıyor NE YAPABİLİRİM

SD KART NEDİR? SD kart İngilizce’den dilimize geçmiş bir kelimedir. Aslı Secure Digital Memory Card olan SD kart bu kelimelerin baş harfleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Secure Digital Memory Card Türkçe’de “Güvenli Sayısal Hafıza Kartı” anlamına gelmektedir. Sd kart, her türlü dijital cihazlarda kullanılabilen bir depolama alanıdır. Telefonlarınızda, fotoğraf makinelerinizde, kameralarınızda SD kart kullanılabilmektedir. Kullandığınız cihazın kendi depolama alanı dışında veri kaydetme ve depolama alanı sağlamaktadır. (daha&helliip;)

Yasaklı Sitelere Giriş VPN NASIL YAPILIR

VPN (Virtual Private Network), yasaklı sitelere giriş yapabilmek için kullandığımız yollardan yalnızca biridir. VPN kısaca internet sitelerine bir başka bilgisayar üzerinden giriş sağlama işlemidir. Yasaklı sitelere giriş yapabilmek için kendi bilgisayarınız üzerinden doğrudan değil, tanımladığınız VPN sunucusunu kullanmanız gerekir. Böylece yasaklı sitelere giriş yaptığınızda takibe takılmadan dolaşabilirsiniz. Üstelik internet ile bilgisayarınız arasında bir hava yastığı veya daha doğru tanımıyla koruma kalkanı oluşturulur. VPN’nin asıl amacı kurumsal güvenliktir fakat günümüzde bu tarz yasaklı sitelere giriş amacıyla kullanılmaktadır.

VPN Nedir NASIL KULLANILIR?

yasaklı sitelere giriş

yasaklı sitelere giriş

İnternete erişim için kullandığınız tarayıcınıza küçük eklentiler yükleyerek VPN sunucusu ile yasaklı sitelere girebilirsiniz. Yüklediğiniz eklentiyi çalıştırdığınızda karşınıza bir panel çıkar. Bu panelde bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçerek internet bağlantınızı o ülkede bulunan sunucular aracılığıyla kullanmaya başlıyorsunuz ve o ülkede de yasaklanmamış bir site ise istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabiliyorsunuz. Bunu sağlayabilmek için yükleyeceğiniz eklentilere göz atalım.

Opera Browser:  Opera bir tarayıcıdır fakat içerisinde kendinden VPN servisi vardır. Hem bilgisayar üzerinden hemde mobilde Opera ile yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

TOR Browser: Bir çeşit güvenlik aracıdır. Ve kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesine engel olur. TOR’da bir tarayıcı çeşididir. Fakat bahsettiğimiz güvenlik kalkanında TOR ağını kullanırsanız internette kullandığınız veriler ulaşıma kapalı hale geleceği için yasaklı sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz.

ZenMate: Tarayıcınızın üzerine indireceğiniz bir eklentidir. Eklentiyi yükleyip çalıştırdığınızda bu eklenti ile ülke seçimi yaparak yasaklı sitelere kolayca erişebilirsiniz.

TunnelBear: Telefon üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Yükledikten sonra mail yoluyla gelen onay bağlantısına tıklayarak girişi sağlayabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınız üzerinden kuracağınız bağlantı ile tüm verilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz. Bu sayede yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

HotSpot Shield: Hem bilgisayar üzerinden hemde telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile Amerika’da yer alan sunucular üzerinden internete giriş yaparsınız. Ve yasaklı sitelere erişim sağlamış olursunuz.

Onavo Protect: Sadece cep telefonu üzerinden kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Telefonunuza yükledikten sonra internet üzerinde kullandığınız bütün veriler şifrelenir. Ve böylece yasaklı sitelere giriş sağlanmış olur.

Florya Akvaryum Giriş Ücreti

İstanbul’un en güzel yerlerinden bir olan Florya’da bulunan ve dünyanın en büyük dev tematik akvaryumu olmak özelliği taşıyan İstanbul Akvaryum 2011 yılında açıldı. 1500 farklı türde 15 Bin su ve kara canlısı ile adeta büyüleyen Akvaryum, hem yetişkinlerine hem de çocukların uğrak mekanı oldu. İstanbul Akvaryum diğer akvaryumlardan farklı olarak 16 tema ve 1 Yağmur ormanı ile adeta büyülüyor. Neredeyse dünyanın bütün denizlerini içinde barındıran Akvaryum, 100 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. İlk açıldığı günden itibaren 3 gün ücretsiz olarak faaliyet gösteren Akvaryum, sonraki günlerde belirlenen fiyatlarda ziyaretlere açıldı. Peki, Florya Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Florya Akvaryum Giriş

Florya Akvaryum Giriş

İstanbul Akvaryum Florya 2 katlı olup, içinde  1,2 kilometre uzunluğunda özel temalı gezi güzergahı, 2 adet 15 kişilik 6 akslı 5D sinema salonu,7 ayrı film izleme seçeneği,470 m2 hediyelik eşya alanı, gezi güzergahının üzerinde 3 kafe, bir tarafı Panama kanalı manzaralı, diğer tarafı ise deniz manzaralı 1 restoran bulunmaktadır. Florya Akvaryum giriş ücretleri ise şu şekildedir. Yetişkin 35 TL, Öğrenci, Öğretmen, 65 yaş üstü, Gazi ve engelli 25 TL,3 kişilik aile fiyatı 82 TL, 4 kişilik aile fiyatı 100 TL ve 4 kişilik aileye ek her kişi için ise 23 TL ücret alınmaktadır. İstanbul Florya Akvaryum giriş ücretleri hafta sonu da aynıdır. Açılış saatleri ise, pazartesi-salı-çarşamba-perşembe-cuma günleri 10:00 ile 19:00 saatleri arasında olup, hafta sonu ise 10:00 ile 20:00 arasında hizmet vermektedir.

Wolfteam Üye Girişi OYUN OYNA

Wolfteam internet ortamından online olarak oynanabilen bir bilgisayar oyunu. Oyunu oynayabilmeniz için, Wolfteam üye girişi yapmanız gerekiyor. Çocukların yanı sıra, büyüklerinde oldukça ilgisini çeken bu oyunun çok da eğlencili bir hikayesi var. Bu hikayeye göre, DNA’ları değişip, kurt olanlarla insanların savaşını anlatıyor. Türkiye’nin aralarında bulunduğu onlarca ülke arasında en çok oynanan MMOFPS oyunları arasında yer alır. Yaklaşık 19 milyon civarında üyesi bulunmaktadır. Sizde oyunu oynamak isterseniz Wolfteam nasıl üye olunur ankatlerini inceleyebilirsiniz. (daha&helliip;)

Go Top