Findex Üye Girişi FİNDEX COM

Ülkemizde son zamanların en çok söz konusu olduğu Findex üye girişi yazımız ile karşınızdayız. Bu aralar sıkça duyduğumuz ve reklamlarda da sıkça gördüğümüz Findex nedir? Findex aslında hepimizin bildiği Kredi Kayıt Bürosu’dur. Yani, Findex kredi kayıt bürosu’nun yeni adıdır. Daha önce KBB sitesi üzerinden verilen hizmetler şuanda Findex sitesi tarafından verilecek. Findex üye girişi yaparak kredi borç ve limitlerinizi öğrenebilir, kredi notunuzu sorgulayabilir, hatta finansal kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Findex kredi notu bankacılık sektöründe sıklıkla kullanılan bir terimdir. Bankalar, tüketicinin kredi notunun yüksek olup olmadığını öğrenmek için doğrudan KBB’ye bakarlar. Artık, KBB olarak değil, Findex olarak hizmet verecektir.

Findex üye girişi yapmak için ise öncelikle sayfada bulunan ÜYE OL butonuna tıklamanız ve gerekli bilgileri girdikten sonra üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Sonrasında sadece T.C. kimlik numaranız ile Findex’in hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Üstelik Findex, bu yeni uygulama ile vatandaşa kolaylıklar da sağlıyor. Tüketici istediği zaman findex kredi notunu öğrenme fırsatı bulacak. Bunun yanı sıra, tüketicinin kredi taksiti geciktiğinde yada kredi notunda olumsuz bir durum olduğunda tüketiciyi uyaracak. Findex ayıca sadece internet üzerinden değil, akıllı telefonlardan da hizmet verecek. Sadece üye olarak Findex hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

One comment on “Findex Üye Girişi FİNDEX COM
  1. gülhan dedi ki:

    saolun umarım güvenilirdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir