üye girişi
Firmaların üye giriş sayfaları

Trendyol Üye Girişi

11/06/2012 by admin | Kategori: Alışveriş Siteleri.

Son dönemde ülkemizin en büyük yeteneklerinden biri olan Hadise’nin yer aldığı reklam kampanyası ile büyük ses getiren Trendyol her geçen gün yeni üye olan kullanıcı sayısı ile beraber büyümeye devam ediyor.

2010 yılının Mart ayında modayı herkes için erişilebilir kılmak için kurulan Trendyol kısa sürede yakaladığı büyük çıkış ile beraber 4 milyon üye sayısına ulaşmıştır. Trendyol Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden de üyelerine alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Trendyol iade işlemlerinde sağladığı kolaylıklar ile müşterilerinin güvenini kazanırken geniş ürün yelpazesi ile beğeni toplamaktadır.

Trendyol sitesinden alışveriş yapmak için öncelikli olarak siteye üye olmanız gerekmektedir. Sadece bir kaç dakikanızı alacak üyelik işleminin ardından ünlü markaların ürünlerini çok daha hesaplı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

 Trendyol ürün çeşitleri arasında kadın, erkek, ayakkabı – çanta, çocuk, saat – aksesuar, kozmetik ve tasarım grupları içerisinde yer alan pek çok ürün bulunmaktadır. Trendyol sitesinde pek çok ürün günlük indirimler ile satıldığı için Trendyol indirimli ürünler kategorisinde yer alan ürünlerden satın almak için düzenli olarak Trendyol sitesini takip etmeniz gerekmektedir. Trendyol düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyaları ile takipçilerine çeşitli hediye çekleri sunmaktadır.

 Örneğin arkadaşını Trendyol üyesi yapan kullanıcılara 20,00 lira değerinde hediye çeki vermektedir. Trendyol hediye çeki ile alışverişlerinizi daha büyük bir keyif ile yapabilirsiniz. Trendyol üye girişi için https://www.trendyol.com/User/Login

  • trendyol giri
  • trendyol üye girişi
  • trendyol ye girii
Markafoni Üye Girişi
Grupfoni Üye Girişi
1v1y Üye Girişi
E BEBEK ÜYELİK
Kemal Tanca Üye Girişi
ModaNisa Üyelik

Etiketler:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *