üye girişi
Firmaların üye giriş sayfaları

siberalem üye giriş

15/06/2012 by admin | Kategori: Sosyal Medya.

Yoğun iş temponuz nedeni ile bir türlü arkadaş edinemiyor yada aradığınız aşkı bir türlü bulamıyorsanız Siberalem size milyonlarca alternatif seçenek sunuyor. Bundan tam 12 yıl önce 2000 yılında kurulan Siberalem kaliteli hizmet sunarak üye sayısını artırmayı başararak diğer sitelerden ayrı bir kulvarda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Siberalem Üyelik Paketleri arasında Siberalem Standart Üyelik, Siberalem Silver Üyelik ve Siberalem Gold Üyelik paketleri olmak üzere 3 ayrı paket yer almaktadır. Siberalem Standart Üyelik paketi ücretsiz olup bu paketi kullanan kullanıcıların mesajlaşma hakları sınırlıdır. Siberalem Silver Üyelik ve Siberalem Gold Üyelik Paketleri ise ücretli paketler olup bu paketlerin kullanıcıları çeşitli avantajlarndan yararlanma hakkı tanınmaktadır.

Siberalem’e üye olduktan sonra Siberalem üyeliğinizi iptal etmek isterseniz Siberalem üyelik iptali işlemi için Siberalem Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 0212 252 94 49 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerinden Siberalem üyelik iptali için gereken bilgiyi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak siberalem üyeliğimi iptal etmek istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Siberalem üye girişi için lütfen tıklayınız http://www.siberalem.com/MemberLogin.aspx

  • siberalem üye girişi
  • siberalem giri
  • siberalem üye girişі
Facebook Üye Girişi
twitter üye girişi
BLOGCU GİRİŞ
Sevgiland Üye Girişi
Youtube Üye Girişi
GFK GİRİŞ

Etiketler: ,


3 cevaplar to “siberalem üye giriş”

  1. mustafa uğur says:

    üyeliğimin iptalini rica ediyorum.Saygılarımla

  2. mehmet hamit ahıshalı says:

    üye girişi yapamıyorum.lütfen çözüm bulunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *