Oriflame Anneler günü için Mayıs ayı İndirimleri

Oriflame Mayıs Kataloğu 2014 yılında yine birbirinden güzel kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Anneler Gününe özel yaptığı indirimler ile Harika Annelere Harika hediyeler sunuyor. Oriflame kataloğunun kapağında yer alan yepyeni bir parfüm görüyoruz.

Annelere özel olarak tasarlanmış TENDERLY EDT  tanıtım fiyatı ile 64,90 TL yerine sadece 38,90 TL’ye sizin oluyor. Ayrıca yine bayanlara özel Skin Dream BB Cream 10,90 TL, büyülü toplar 18,90 TL. Oriflame Mayıs kataloğu‘nda daha pek çok fırsat ile karşılaşıyoruz. Katalogtan 25 TL’lik alışveriş yapan herkese %60 indirim var. Kataloğun sayfalarını çevirdikçe birbirinden güzel fırsatları görüyoruz. 3’ü 1 arada sloganı ile göz kalemi, maskara ve cımbız setine sadece 19,90 TL’ye sahip oluyorsunuz. Büyüleyici kokusu ile Annesini şımartmak isteyenler içinde %55’e varan indirimnlerle Precıos EDP sadece 34,90 TL’ye satışa sunulmuş. 

Bütün bu makyaj ürünlerinin yanı sıra yaz aylarına yaklaştığımız bugünlerde eksiğiniz olan güneş gözlüğü ve el çantası gibi ürünlere de sadece 19,9 TL’ye sahip olabilirsiniz. Her zaman güzel kokmak isteyen bayanlara özel yepyeni bir parfümden bahsetmek istiyoruz. Veryme Sprıng Tenderness EDT tanıtım teklifi ile sadece 19,90 TL’ye büyülüyor. Ayrıca en güzel renklere sahip dudak kalemleri 11,90, dudak balmları 7,90 TL, dolgun kirpikler için Very Me maskara 10,90 TL, Ecollagen üçlü yüz temizleyici 17,90 TL, Toparlayıcı gece kremi Bıo Clınıc 39,90 TL, Activelle roll-onların her biri 5,90 TL. Oriflame Mayıs kataloğu‘ndan faydalanmak için siz de hemen Oriflame web sitesini ziyaret edebilir veya çevrenizde Oriflame danışmanlığı yapanlar ile irtibata geçebilirsiniz. Fırsatlarla dolu Oriflame Mayıs kataloğu için geç kalmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir