Sponsorlu Bağlantılar

AVON ÜYE GİRİŞİ

Avon üyelik işlemi için 18 yaşından büyük olmanız taşımanız gereken tek şarttır. Avon üye girişi için ise Avon internet sitesi üzerinde yer alan üye giriş alanına sizden istenilen üye numaranız ve üye olurken oluşturduğunuz şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Avon üye girişi yaptıktan sonra sipariş verme, sipariş takibi, sipariş iptali, kargo takibi gibi pek çok işlemi online olarak çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Avon üyelik ücreti dönemsel olarak değişmekle beraber zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile Avon üyesi olmak isteyen kişilere ücretsiz üyelik şansı tanınmaktadır.

 

avon giriş

avon giriş

Avon milyonlarca ev hanımına kendi gelirlerini kazanma imkanı tanırken katalog üzerinden satış yaparak para kazanmak hiç bir sermaye birikimi gerektirmediği için tüm ev hanımlarının yapabileceği bir iştir. Ayrıca satın aldığınız ürünlerin faturalarının ödemelerini müşterilerinizden paraları topladıktan sonra yaptığınız için sıfır risk ile para kazanma imkanı bulabilirsiniz.
Avon Üye Giriş için; www.avon.com.tr

  • avon üye girişi
  • avon üyelik girişi
  • avon temsilci girii

2 comments to AVON ÜYE GİRİŞİ

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>